fbpx

Warunki pobytu/rezerwacji

Warunki pobytu

Doba hotelowa w Willi Dwa Jeziora trwa od godziny 16:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. W miarę możliwości oraz dostępności pokoi – po konsultacji z recepcją istnieje możliwość wcześniejszego zakwaterowania lub/i odpłatnego przedłużenia doby hotelowej, jak i pobytu.

Koszt przedłużenia doby hotelowej do godziny 19:00  w dniu wyjazdu to kwota 50% doby hotelowej danego apartamentu/pokoju.

Warunki rezerwacji

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 40% zadatku za cały pobyt (w przypadku krótkich terminów pobytu nie mniej niż 200 pln). Rezerwacja pobytu oznacza akceptację Regulaminu Willi Dwa Jeziora w przypadku rezygnacji z rezerwacji nie dokonujemy zwrotu zadatku- opłaty rezerwacyjnej.

Zwierzęta

Obiekt akceptuje za opłatą zwierzęta tylko w wybranych pokojach. Prosimy o uzgodnienie tego podczas dokonywania rezerwacji . Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest do prowadzenia go na smyczy na terenie obiektu oraz do usuwania wszelkich nieczystości pozostawionych przez zwierzę. Prosimy o wyprowadzanie zwierzęta poza teren posesji.
Zastrzegamy sobie prawo do wyproszenia Gości z naszego Pensjonatu, którzy nie stosują się do warunków pobytu naszej Willi bez możliwości zwrotu wpłaconego zadatku.

Usługi dodatkowe

Chęć skorzystania z sauny ogrodowej oraz jacuzzi ogrodowej należy zgłosić z jednodniowym wyprzedzeniem.
(napełnienie jacuzzi wodą trwa 3h, ogrzania 7h) – może zostać naliczona dodatkowa opłata za drewno.