fbpx

Warunki pobytu/rezerwacji

Warunki pobytu
Doba hotelowa w Willi Dwa Jeziora trwa od godziny 16:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. W miarę możliwości oraz dostępności pokoi – po konsultacji z recepcją istnieje możliwość wcześniejszego zakwaterowania lub/i odpłatnego przedłużenia doby hotelowej, jak i pobytu.
Koszt przedłużenia doby hotelowej do godziny 19:00 w dniu wyjazdu to kwota 50% doby hotelowej danego apartamentu/pokoju.
Warunki rezerwacji
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 40% zadatku za cały pobyt (w przypadku krótkich terminów pobytu nie mniej niż 200 pln). Rezerwacja pobytu oznacza akceptację Regulaminu Willi Dwa Jeziora w przypadku rezygnacji z rezerwacji nie dokonujemy zwrotu zadatku- opłaty rezerwacyjnej.

Zwierzęta
Obiekt akceptuje za opłatą zwierzęta tylko w wybranych pokojach. Prosimy o uzgodnienie tego podczas dokonywania rezerwacji . Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest do prowadzenia go na smyczy na terenie obiektu oraz do usuwania wszelkich nieczystości pozostawionych przez zwierzę. Prosimy o wyprowadzanie zwierzęta poza teren posesji.
Zastrzegamy sobie prawo do wyproszenia Gości z naszego Pensjonatu, którzy nie stosują się do warunków pobytu naszej Willi bez możliwości zwrotu wpłaconego zadatku.

Usługi dodatkowe
Chęć skorzystania z sauny ogrodowej oraz jacuzzi ogrodowej należy zgłosić z jednodniowym wyprzedzeniem.
(napełnienie jacuzzi wodą trwa 3h, ogrzania 7h) – może zostać naliczona dodatkowa opłata za drewno.
O dostępności innych usług i ich cenach prosimy pytać w recepcji.
Prosimy zapoznać się z naszym regulaminem obiektu

Informacja o danych osobowych
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Willa Dwa Jeziora Art Events Krzysztof Gawrych, Kal 23J, 11-600 Węgorzewo
Dane osobowe Gościa są przetwarzane na podstawie zawartej pomiędzy Gościem a Willą umowy o świadczenie usług hotelarskich. Celem przetwarzania danych osobowych jest świadczenie usług hotelarskich lub innych podobnych usług, które na życzenie Gościa są świadczone przez obiekt Willę Dwa Jeziora. Ponadto, dane osobowe Gościa mogą być przetwarzane przez monitoring wizyjny wykorzystywany w obiekcie. Celem stosowania monitoringu wizyjnego jest ochrona bezpieczeństwo Gościa oraz innych osób przebywających na terenie Obiektu lub w jego okolicy.
W przypadku podania przez Gościa danych osobowych dotyczących preferencji odnośnie pobytu lub realizowanych świadczeń, Willa Dwa Jeziora może przetwarzać te dane osobowe dla celów poprawy jakości świadczonych przez Willę Dwa Jeziora usług lub zapewnienia komfortu Gościa bądź realizacji dodatkowych świadczeń na rzecz Gościa w tym prowadzenia satysfakcji Gościa wyłącznie w związku z sukcesywną poprawą świadczonych przez hotel usług. Podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych we wskazanych wyżej celach jest usprawiedliwiony interes Hotelu (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
Willa Dwa Jeziora informuje, że podanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do identyfikacji Gościa jest wymogiem umownym, oraz ustawowym (przy dokumentowaniu sprzedaży dokonanej na rzecz Gościa fakturą VAT). Brak podania danych osobowych uniemożliwia zawarcie umowy z Willą Dwa Jeziora, jak również uniemożliwia wystawienie faktury VAT.
Willa Dwa Jeziora informuje, że każdy Gość ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizacji jak również ma prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu odnośnie do przetwarzania, ograniczenia przetwarzania oraz do usunięcia danych osobowych, jeżeli zachodzą ku temu podstawy prawne.
Willa Dwa Jeziora informuje, że dane osobowe Gościa będą przechowywane przez cały okres świadczenia usługi hotelarskiej na rzecz Gościa, jak również dane będą przechowywane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, w tym roszczeń podatkowych i cywilnych. Natomiast dane osobowe przetwarzane przez monitoring wizyjny będą przechowywane przez okres 3miesięcy.
Willa Dwa Jeziora informuje, że dane osobowe Gościa mogą być udostępniane wyłącznie na podstawie obowiązującego prawa.
Willa Dwa Jeziora informuje o prawie wniesienia skargi do organu nadzorującego sposób przetwarzania danych osobowych tj. do Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie ul Stawki 2.
W celu realizacji przysługujących uprawnień oraz innych spraw dotyczących przetwarzania przez Willę Dwa Jeziora, Pana/Pani danych osobowych prosimy o kontakt na adres mailowy: rezerwacje@dwajeziora.pl