fbpx

Willa

Willa Dwa Jeziora to nowe miejsce wypoczynku na mapie Mazur. Usytuowana na półwyspie Kal – 4 km od Węgorzewa. Od plaży nad Jeziorem Święcajty dzieli nas jedynie 100 m, od Jeziora Mamry tylko 300 m.

Stworzyliśmy to miejsce z myślą o tych którzy cenią komfort i bezpieczeństwo. Zadbaliśmy o udogodnienia i atrakcje, dzięki którym odwiedzą nas zarówno pary, grupy przyjaciół jak i rodziny z dziećmi.

Do dyspozycji gości oddajemy dwa monitorowane parkingi, bezprzewodowy internet wi-fi oraz ogólnodostępne przestrzenie idealne do spędzania czasu w większym gronie: kuchnie, salony, sale i plac zabaw dla dzieci i wiele innych. Więcej o naszych atrakcjach na stronie [link]

Willa Dwa Jeziora to Pensjonat składający się z trzech obiektów (Willa Mamry, Willa Święcajty i Willa Dargin) połączone wspólnym ogrodem z sauną, jacuzzą, siłownią i ogrodzoną przestrzenią rekreacyjną wraz z bezpiecznymi placami zabaw dla dzieci.

Wyposażenie pokoi i apartamentów:

We wszystkich naszych apartamentach znajduje się  komfortowa łazienka, telewizor LCD, przestronne szafy i mniejsze szafki. Naszym gościom zapewniamy komplet bielizny pościelowej oraz ręczniki.